CONTENT TOP

POLECANE PRODUKTY

ORANGE BOX BOTTOM

KONTAKT

nasionakolekcjonerskie@gmail.com     

 GG: 2569852   
ORANGE BOX BOTTOM

O NasNasz sklep to w pełni legalna firma, zajmująca się sprzedazą kolekcjonerskich nasion konopii i róznego rodzaju akcesoriów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

RZETELNA FIRMA
Oferujemy Państwu najwyższej jakości nasiona marihuany. Sprzedajemy tylko nasiona o wysokim standardzie. Jakość naszych nasion jest rekomendowana logiem ich producenta. W naszym sklepie sprzedawane są tylko oryginalne nasiona! Naszym głównym priorytetem jest zadowolenie klienta. Dlatego do każdego zamówienia dokładamy największych starań.
Pozostało nam zaprosić do udanych zakupów w sklepie - SEEDBANK !

PASJONACI
Nasiona i marihuana są naszą pasją. Dzięki długoletniej obecności na polskim rynku(od 2004 roku) zyskaliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę dzięki, którym jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wybrednej klienteli. Służymy radą i pomocą w każdej kwestii związanej z tym tematem. Gwarantujemy profesjonalizm i zadowolenie lub zwrot pieniędzy! 
 

 

WOJOWNICY O WOLNOŚĆ
Szczerze wspieramy wszystkie dzialania na rzecz legalizacji marihuany w Polsce. Pamiętajmy, że wszystko w nadmiarze jest złe! Uświadamiajmy, uczmy, a nie zabraniajmy.